kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Svarbi informacija didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių lankytojams

Dalijamės svarbia informacija didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių (www.vaatc.lt/aiksteles/) lankytojams.


UAB VAATC siekia, kad atliekų tvarkymo procesas nesustotų, tačiau turime imtis papildomų apsaugos priemonių ir prašome Jūsų jų griežtai laikytis.

  • Jokiu būdu nesilankykite Aikštelėse, jei pagal nustatytas taisykles privalote izoliuotis nuo aplinkinių.
  • Jei yra galimybė, rekomenduojame iki karantino pabaigos susilaikyti nuo atliekų pristatymo į didelių gabaritų atliekų surinkimo Aikšteles.
  • Rekomenduojame lankantis Aikštelėse dėvėti medicinines kaukes bei pirštines.
  • Jei atvykote į Aikštelę, labai prašome laikytis šių reikalavimų: bendraukite su Aikštelės darbuotoju tik lauke ir ne arčiau kaip 2 metrų atstumu, nesilankykite tarnybinėse patalpose, pridavus atliekas pildomos deklaracijos nebus pateikiamos jums pasirašyti, laikykitės ne mažesnio atstumo nuo kitų Aikštelių lankytojų.

Labai prašome visų supratimo ir pagalbos.

Tolesnę informaciją apie Aikštelių darbą sekite tinklalapyje www.vaatc.lt ir socialinio tinklo Facebook paskyroje www.facebook.com/atliekukultura/.

 

Už pristatytas atliekas – tik banko kortele!

Informuojame, kad Vilniaus regiono nepavojingų komunalinių atliekų sąvartyne (Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav.) nuo 2020-03-17 atsiskaityti už pristatytas atliekas galima tik banko kortele.

 

Sustabdyta stotelių DĖK’UI veikla

Atsižvelgus į ekstremalios situacijos dėl galimo koronaviruso epidemijos pavojaus paskelbimą šalyje, laikinai sustabdyta dalijimosi daiktais stotelių „DĖK‘UI“ veikla.

Informuojame, kad tie, kurie daiktus jau yra rezervavę, juos galės atsiimti, kai tik atnaujinsime veiklą. Tolesnę informaciją apie stotelių darbą sekite socialinio tinklo Facebook paskyroje www.facebook.com/atliekukultura/, interneto svetainėse www.stoteledekui.lt ir www.vaatc.lt.


Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Atkreipiame dėmesį, kad didžiųjų gabaritų atliekų priėmimas tam skirtose aikštelėse tęsiamas.

 

UAB „VAATC“ informacija

Shadow up