kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vokalinis ansamblis „Harmonija“ minėjo 35-ąjį veiklos jubiliejų

1986 m. Marijampolio seniūnijoje kūrybinę veiklą pradėjo vokalinis daugiatautis moterų ansamblis „Harmonija“, kuris šiemet sausio 29 d. minėjo savo kūrybinės veiklos 35-metį.


 

Ilgus metus ansambliui vadovavo ne tik Vilniaus krašte, bet ir visoje Lietuvoje gerai žinoma ir visų mylima romansų atlikėja, chormeisterė a. a. Liuba Nazarenko. Dažnai romansų karaliene vadinama Liuba Nazarenko 2020 m. gegužės mėn. atgulė amžino poilsio. Ansambliui vadovauti pradėjo Marijampolio seniūnijos gyventoja, Marijampolio daugiafunkcinio kultūros centro administratorė, muzikos pedagogikos 4 kurso studentė Agnieška Bobin.

Vokalinis ansamblis „Harmonija“ be abejonės yra vienas iš daugiakultūrinio Vilniaus krašto simbolių – čia dainuoja lietuvių, lenkų ir rusų tautybės moterys. Ansamblio repertuare yra įvairių dainų pagal stilių ir žanrą: nuo liaudies iki populiarių, estradinių ar religinių. Narės dainas atlieka ne tik lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis, bet dainuoja ir flamandų, kroatų ar ispanų kalbomis. Dauguma dainų yra dainuojamos a capella.

2020-tieji komandai buvo nepaprastai sunkūs. Amžino poilsio atgulė ilgametė ansamblio vadovė a. a. Liuba Nazarenko, dėl epidemiologinės situacijos neįvyko begalės suplanuotų koncertų ir pasirodymų Lietuvoje bei užsienyje. Tačiau, nepaisant užgulusių negandų, vokalinis ansamblis „Harmonija“ dalyvavo 27-ojo Tarptautinio kalėdinių giesmių ir pastorių festivalio Vilniuje atrankos etapuose. Nuotoliniu būdu reikėjo įrašyti 3 kalėdinių dainų vaizdo įrašus.

Vokalinis ansamblis per savo ilgus veiklos metus turi ne vieną gražią ir iki šiol puoselėjamą tradiciją. Kiekvienais metais grupės gimtadienio proga buvusi vadovė ansamblio nariams dovanojo sieninį kalendorių su ansamblio nuotraukomis. Šiais metais ansamblio nariai taip pat gavo dovanų – kišeninį kalendorių.

Sveikiname ansamblį su gražiu jubiliejumi bei linkime tolesnės kūrybinės sėkmės!

   Nuotr. ansamblio archyvas

 

 

Shadow up