kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Žemės diena Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje

Su pirmaisiais saulutės spinduliais, su paukštelių čiulbėjimu į Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnaziją atkeliavo Pasaulinė Žemės diena. Kovo 20 dieną į Lietuvą ateina astronominis pavasaris, kurio metu susilygina dienos ir nakties ilgumas.


Žemės dieną gimnazijoje mažieji ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai minėjo kovo 19 dieną. Vaikai dalyvavo virtualioje edukacijoje „Aš esu šios žemės vaikas“. Veiklos metu vaikai aktyviai diskutavo, kaip reikia saugoti ir tausoti žemės turtus, žiūrėjo  filmuką apie žemės gyvūnijos įvairovę, ugdėsi globos jausmą gyvajai gamtai. Su didžiausiu susidomėjimu „mažieji astronomai“ stebėjo ir išbandė mechaninį saulės sistemos modelį, ieškojo žemės planetos, patys dėliojo planetų maketus, dalyvavo improvizuotame „skrydyje virš žemės“.

Sugrįžę po „kosminių klajonių“, mažieji keliauninkai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuvėles, kurių metu savo  įspūdžius įprasmino dailės darbeliuose.

Savo kūrybiniais darbeliais vaikai pasveikino Žemę, visiems primindami, kad Žemė yra visų mūsų  namai, todėl turime gyventi taip, kad mūsų planetoje  būtų gera gėlei, vabaliukui, paukščiui, medžiui ir mums - žmonėms.

Žemės dienai skirta veikla baigėsi smagia „Džimbos“ dainele „Žemė“, o mažieji žemiečiai linksmi išskubėjo džiaugtis pavasariu.


Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos

Shadow up