kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų dienos proga – renginiai ir dėmesys mažiesiems Vilniaus rajono gyventojams

„Vaikai yra gyvenimo pavasaris, kiekvieno krašto istorijos užuomazga…“
(Jonas Paulius II)

Pirmąją vasaros dieną Vilniaus rajone linksmai ir spalvingai buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena, kuri primena apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Laikantis visų karantino reikalavimų, kultūros ir globos centrai bei švietimo įstaigos organizavo įvairius renginius, kuriose nuoširdžiausi sveikinimai, įdomūs užsiėmimai ir staigmenos buvo skirti rajono vaikams. Į mažuosius gyventojus orientuotos šventinės renginių programos sukūrė daug džiaugsmo ir šypsenų.


Dalijamės nuotaikingomis renginių akimirkomis!

Bus pildomaLinksmi klounai lankė Rudaminos vaikus

Lenkų poetas, pasakų kūrėjas, vertėjas Juljanas Ejsmondas kartą pasakė: „Jei dideliame pasaulyje pritrūktų vaiko šypsenos, tai būtų tamsu ir niūru, tamsiau ir niūriau nei naktį be žvaigždžių ir mėnulio – nepaisant visų saulių, žvaigždžių ir dirbtinių reflektorių. Ši viena maža šypsena nušviečia gyvenimą...“ Remdamasis šiais žodžiais, Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nusprendė nušviesti šios netoli Vilniaus esančios vietovės gyventojų gyvenimą, sukeliant šypseną jų vaikų veiduose.

Tarptautinės vaikų dienos, kuri kiekvienais metais yra minima birželio 1 dieną, proga buvo organizuota akcija „Linksmas klounas atvyksta pas Jus!”. Šios akcijos metu nepaprastai simpatiški klounai aplankė vietinius vaikus, kurie anksčiau išreiškė norą pamatyti šiuos linksmuolius. Gegužės 29-30 dienomis klounai turėjo daug darbo, nes jų laukė net 70 vaikų.

Spalvotais rūbais apsirengę klounai nustebino vaikus ir jų tėvus. Šiomis dienomis Rudaminoje buvo girdimas linksmas juokas. Kadangi klounas visada asocijuojasi mums su labai smagiomis linksmybėmis, geru humoru. Mieli ir simpatiški klounai linksmai visus pasveikino Vaikų dienos proga. Kiekvienas vaikas gavo saldžias dovanas ir mielą dovanėlę. Vaikai nepaprastai džiaugėsi. Šis klounų vizitas išliks ilgai jų atmintyje.          

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nuoširdžiai dėkoja visiems vaikams ir jų tėveliams už dalyvavimą šioje linksmoje akcijoje. RDKC ypatingai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei už finansinę paramą ir vaikams skirtas dovanas.

Su nuotaikingu vaizdo įrašu, kuriame RDKC sveikina ir aplanko vaikus, galite susipažinti čia.


Andžej Aškelovič
    


  

Vaikų diena NDKC Kabiškių skyriuje 

Birželio 1 d. 18.00 val., NDKC Kabiškių skyriuje vyko šventė Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šventėję dalyvavo svečiai: Vilniaus rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnai, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys Zygmunt Ždanovič. Į šventė susirinko daug vaikų ir jų tėvelių 

Vaikai žaidė žaidimus, dalyvavo viktorinoje, žiūrėjo animacini filmuką, piešė lauke, išklausė pareigūnų paskaitą apie saugų eismą dviračiais ir paspruktais, vaišinosi saldžia vata ir popcornais. Vaikus linksmino pareigūnų bičiulis „Amsis“. Vaikai gavo dovanų ir balionų.  

Šventė organizavo Kabiškių kaimo Bendruomenė, Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras, Vilniaus rajono centrinės bibliotekos Kabiškių struktūrinis padalinys.

 


 

Džiaugsmo kupina Vaikų diena Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre

 


Vaikų diena Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro bendruomeniniuose vaikų globos namuose

Birželio 1 dienos popietę Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro bendruomeniniuose vaikų globos namuose linksmai ir išradingai buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Išvykos į Vingio parką metu linskami pramogavome atrakcionuose, pūtėme muilo burbulus, kepėme zefyrus ir dalyvavome nuotaikingoje viktorinoje. Vaikai – mūsų ateitis. Padėkime jiems užaugti!

Kaip ir kasmet, birželio 1-ają Dienos centre paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Visus susirinkusius Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre esančioje žaidimų aikštelėje vaikus auklėtojos pasveikino su Jų švente.

Šventės metu visi kartu kūrė bendrą piešinį ant asfalto „Laiminga vaikystė“. Visų nuotaika buvo šventiška, skambėjo juokas. Vaikai dalyvavo įvairiose draugiškose estafetėse: teniso kamuoliuko nešime su šaukštu, kamuolio nešime tarp kojų,  bei žaidė žaidimus gryname ore. Po žaidimų vaikų laukė skanioji ir sočioji dalis.


Linksmai ir skaniai paminėta Tarptautinę vaikų gynimo diena vaikams suteikėme bendravimo džiaugsmo.

 

 


 

Linksmoji pramoga „Vaikystės vasarėlė“ 

Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai birželį pasitiko linksma pramoga „Vaikystės vasarėlė“. Minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, mažieji pramogavo, žaidė ir lenktyniavo gimnazijos žaidimų aikštelėje. „Stebuklingu laivu – lėktuvu“ vaikai iškeliavo ieškoti vasaros. Laivas atplukdė keliautojus į sporto aikštyną, kur prasidėjo linksmosios estafetės. Po to linksmas vaikučių būrys spalvotomis kreidelėmis papuošė kiemo takelius. Šventės pabaigoje mažieji keliauninkai smagiai „skriejo“ oro balionu... Vėjelio genami, linksmai sukosi malūnėlių sparnai, nešdami vaikų svajones, į dangų kilo margaspalviai balionai, pievoje skambėjo vaikų juokas ir dainelės – prasidėjo vasarėlė. 


Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos
 Vaikų diena Rudaminos vaikų lopšelyje-darželyje

 

 


 

Tarptautinės vaikų gynimo dienos  akimirkos Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje

 Vaikų gynimo dienos akimirkos Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijoje

 


 

Pasakiška vaikų diena 

Nuo pat ryto skambanti muzika, takeliai puošti vėjo malūnėliais, įvairiaspalvių balionų gausybė... Kas tai? Tai Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio vaikučiai pasitinkami jų šventę – Vaikų gynimo dieną! Ir kas gi čia vyksta? Sunku ir apsakyti! Matyt pasakos atkeliavo pas vaikučius į svečius. Štai vilkas gąsdina Raudonkepuraitę, kad pagrobs vaikams skirtus prizus. Štai Bitutė ir Varlytė rūpinasi būriu Boružiukų. O štai ten skamba linksmos Pirato dainos. Kartais net Raganaitė prabėga, čirška Paukštelių pulkelis, šmirinėja Pelytė... Visko neaprėpsi! Linksmybes keičia skanumynais apkrautas šventinis vaišių stalas... Puiki, smagi diena. Gera ją dovanoti mūsų svarbiausiems – VAIKAMS!

Filmuką apie Vaikų dieną rasite čia.

 

Mokytoja Daina Jermak


Vaikų diena Nemėžio vaikų lopšelyje-darželyje

Vaikų diena Nemėžio vaikų lopšelyje-darželyje prabėgo linksmai ir sportiškai: Monstriukų mankšta, ąžuoliukų estafetės, mokytojos Ievos muilo burbulai, šventinės vaišės ir The Roop diskoteka. 

 Šventė Bezdonių ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Besparnis būtų gyvenimas,
Tuščias, niūrus, vienareikšmis,
Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys,
Jei šviesus vaiko juokas
Nepaglostytų mūsų širdies,
Meilei jos nepažadintų,
Nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai.
(J. Marcinkevičius)

Kalendorinė vasara prasideda birželio 1-ąją. Šią dieną minima ir Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tokia diena pirmą kartą paminėta 1950 metais, jos tikslas – priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, ugdyti sveiką, dvasišką, humanišką, morališkai atsakingą asmenybę. Šią dieną mūsų įstaigoje klegėjo vaikų balsai, dainos, šokiai. Vaikai žaidė įvairius žaidimus, buvo organizuotos sportinės estafetės.

Į Bezdonių ikimokyklinio ugdymo skyriaus šventę vaikų pasveikinti atvyko Bezdonių miestelio laikinai einanti seniūno pareigas Danuta Klimasevska, direktorė Veslava Voinič. Vaikai nuo svečių gavo dovanėles. Drauge pūtėme muilo burbulus, gaudėme balionus, piešėme kreidelėmis, žaidėme žaidimus. Buvo linksma ir smagu, visi patyrėme daug puikių akimirkų!

Ši diena yra labai svarbi visiems ugdytojams, kai stipriau susimąstome apie VAIKYSTĖS FENOMENĄ.

Kiekvienas vaikas turi teisę būti laimingas! Svarbiausia sąlyga šiame kelyje – suaugusiųjų siekis pažinti vaikystę kaip natūralų (prigimtinį) žmogaus socialinio gyvenimo periodą. Suaugusieji turėtų suprasti, kad vaikui ne visada svarbiausia žodžiai, svarbiau tai, kokiomis vertybėmis mes patys vadovaujamės gyvenime ir kaip bendraujame su vaikais.

Jeigu suaugusiems rūpės vaiko mintys ir jausmai tik tam, kad pakeistų juos pagal save taip, kaip patinka, tuomet nepadės joks metodas. Norint pažinti vaiką, reikia įsiklausyti į jį, elgtis pagarbiai, su pasitikėjimu leisti jam skleisti savo prigimtį ir nežaloti jos spaudimu, savo lūkesčiais ir fantazijomis.

Štai keletas Tėvelių minčių apie vaikus:

Vaikai – tai mūsų gyvenimas, mūsų viltis, tikėjimas, stiprybė.

Vaikai – tai didžiausia gyvenimo dovana. Jie mus išmoko būti rūpestingesniais, kantresniais…

Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai…

Vaikai – tai patys tikriausi tėvų atspindžiai!

Vaikai – tai Dievo DOVANA, kurią gavę įsipareigojam juos besąlygiškai mylėti, gerbti, saugoti ir išauklėti geresniais žmonėmis, negu esame patys.

Vaikai – tai mes. Gerbiu save, vadinasi gerbiu ir vaikus. Jei myliu save, tai myliu ir vaikus. Jei pati esu atsakinga, tai atsakingi ir vaikai…

Vaikai – tai šypsenėlės, nuoširdus žodis „myliu“, apkabinimas.

 

Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos Bezdonių ikimokyklinio ugdymo skyriaus
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Voinič
 


Tarptautinė vaikų gynimo diena Valčiūnų vaikų lopšelyje-darželyje

Šiandien darželio vaikučiai linksmai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Gražiausias vasariškas oras pakvietė mus visus į darželio kiemelį, kur vaikai piešė savo svajones, dainavo dainas, šoko, žaidė žaidimus, pūtė muilo burbulus, dalyvavo estafetėse. Visiems norintiems veidukai buvo išdažyti smagiais spalvotais piešinukais.

 

 


 

„Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams.“
Justinas Marcinkevičius

Nemenčinės Gedimino gimnazijos kieme šiandien šurmuliavo vaikai. Jie kasdien čia žaidžia ir mokosi, bet šįkart jų veikla buvo kitokia, ypatinga. Pradinių klasių mokiniai išradingai minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną:

2c klasės mokiniai su mokytoja Aukse Sliževska turėjo integruotą dailės ir fizinio ugdymo pamoką, piešė plakatą ir smagiai judėjo gryname ore;

3a klasės mokiniai su mokytoja Elvyra Šulskiene spalvotomis kreidelėmis piešė Žemę, kurioje jiems gera augti, kur vaikai draugauja, juokiasi, džiaugiasi. Žemės centre dailiai užrašė lietuvių poeto Justino Marcinkevičius eilėraščio „Vaikų žemė“ posmą;

3b, 4b, 4c klasės mokiniai su šokio mokytoja Julija Dombrovskaja bandė išreikšti, kaip jaučiasi ir šoka mylintis gyvenimą laimingas vaikas.

Mokytojai šiandien prisiminė Lietuvos klasiko žodžius apie vaikystės prasmę ir linkėjo, kad mūsų vaikai šią tiesą patirtų ir suprastų: „Visa ko pradžia yra ten, toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos, ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo, kad jis privalo būti žmogumi. Tai aukščiausia ir sunkiausia pareiga"...

Jurga Stankevičienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui


 

eTwinning edukacinės veiklos Tarptautinę vaikų gynimo dieną  

Birželio 1-oji yra minima kaip tarptautinė vaikų gynimo diena, kuri pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais ir nuo to laiko yra švenčiama kasmet. Ši diena yra skirta priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Minėdami šią ypatingą dieną Utenos Dauniškio gimnazijos IIa ir IIb klasių mokiniai kartu su Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos IIa ir IIb klasių mokiniais susitiko baigiamojoje nuotolinėje eTwinning konferencijoje „Šmukštaro žvilgsniu į pavasario dangų!”, kurią organizavo fizikos mokytojos L.Tarvydienė ir J. Puncevičienė. Į nuotolinį renginį prisijungė net 77 dalyviai! Konferencijos pradžioje buvo pakalbėta apie mažo žmogaus didelį pasaulį, kuriame rikiuojasi teisės, norai ir pareigos. Diskutuota plačiau apie teisę sakyti tai, ką galvoju ir apie teisę lankyti mokyklą. Įpusėjus diskusijoms, keistuolis  Šmukštaras (A. Vienuolio apsakymo „Astronomas Šmukštaras“ personažas) mokinių pokalbius nukreipė į teisę žinoti, t. y. į pavasarinį dangų ir jo įvykius. Mokiniai rungėsi 3 rungtyse: žinių viktorinoje „Žvaigždės ir žvaigždynai”, „Sudėliok žvaigždėlapį”  bei spręsdami astronominius uždavinius.

I-II vietas viktorinoje laimėjo Jokūbas Lisica ir Juozas Lukonas iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos, o žvaigždėlapio konkurse pirma buvo Viktorija Šostko iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos. Sveikiname!

Mokinių įspūdžiai po renginio: Laura Matkevičiūtė: „Smagu, kad toks renginys vyko birželio 1-ąją ir galėjome diskutuoti apie vaiko teises. O sekėsi sudalyvauti puikiai, kadangi taip pasikartojau apie žvaigždynus”.


Loreta Tarvydienė, fizikos mokytoja 


 

Vaikų dienos minėjimas Šumsko pagrindinėje mokykloje 

 
„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…“. 
(A. Baltrūnas) 

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šiandien Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai su mokytojomis, nusiteikę džiugiems išgyvenimams, smagiems žaidimams, pramogoms susiruošė į lopšelio-darželio aikštelę. Visi linksmai dainavo daineles, šoko šokį, žaidė su „parašiutu“ ir balionais. O kiek džiaugsmo vaikučiams suteikė įspūdinga muilo burbulų „burbulynė“, kuria ir užbaigėme šventę su mūsų nuostabiais vaikais, jų šypsenomis ir visų gera nuotaika. Vaikystė – tai šviesus, ryškus ir nepakartojamas gyvenimas.

 Vaikų gynimo diena Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinėje mokykloje  

Tarptautinė vaikų gynimo diena švenčiama birželio 1-ąją. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Birželio 1-ą dieną, nepaisant nuotolinio mokymo Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinėje mokykloje buvo minima Vaikų gynimo diena. Grupėje „Nykštukai“ nuo pat ryto visi vaikai turėjo galimybę smagiai padūkti ant batutų. Aidėjo džiaugsmingas vaikų juokas, buvo daug šypsenų, emocijos liejosi per kraštus. Drugelių“, Bitučių“, „Boružėlių“ grupių vaikučiai ir auklėtojos išbėgo į kiemą kartu pažaisti ir suteikė vaikams galimybę laisvai pasidžiaugti vaikyste. Drauge pūtė muilo burbulus, gaudė balionus, piešė kreidelėmis, žaidė žaidimus. Buvo linksma ir smagu, visi patyrė daug puikių akimirkų!           

Šią dieną pradinių klasių mokiniai paminėjo virtualioje erdvėje. Mokiniai susipažino su vaikų teisėmis, piešė spalvotus piešinukus, žaidė žaidimus, žiūrėjo edukacinius filmukus skirtus tai dienai ir rašė linkėjimus visiems vaikams. 

Mokantis nuotoliniu būdu ypač svarbu stiprinti socialinį ir emocinį vaiko ugdymą. Minint tarptautinę vaikų gynimo dieną 5- 9 klasėse buvo akcentuojamas šis aspektas, buvo kuriami plakatai ir video siužetai. 5-6 klasėse vyko integruota pamoka „To właśnie my“, 9 klasėje „SZKOŁA MARZEŃ –Czy znasz swoją klasę?”. 

Renginiai skirti Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti vyks visą likusią savaitę. Nuotoliniai užsiėmimai: „Apie spalvas ir daiktus“, 4 kl. (Nacionalinė dailės galerija), „Atpažink pasakos personažą“, 5-6 kl. (Vaikų literatūros muziejus), „Katinų karalystėje“, 2-3 klasė.

Vaikai – tai mūsų sparnai – jie privalo būti sveiki, švarūs, stiprūs, kad mūsų gyvenimus pakylėtų, kad nuskraidintų mus ten, kur jau liestume viską jų rankom ir pasaulį regėtume jų akimis: svajonėje, fantazijoje, pasakoje – ten galėtume būti laimingi.

 


 

Nuotaikinga Vaikų gynimo diena Glitiškių vaikų darželyje

 


 

Vaikų gynimo diena Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
nesvarstydami – kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
tai pirmiausia, žinoma, vaikams. 
(Justinas Marcinkevičius) 

Nerūpestinga, bet saugi vaikystė galima tik tuomet, kai užtikrintos vaikų teisės, todėl birželio 1 dieną, vasaros pradžią, žymi Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ji primena visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, tokias kaip: augti šeimose, turėti mamą ir tėtį, eiti į darželį ar mokyklą, jaustis saugiems, augti sveikiems. Mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo vaikai šia proga gimnazijos kieme džiaugėsi vaikyste drauge šokdami linksmą ir žaismingą šokį „Labas rytas“, deklamuodami eilėraščius apie vaikystę, piešdami  kreidelėmis ir leisdami į orą balionus su palinkėjimais, skirtais visiems pasaulio vaikams. Tarp tradicinių linkėjimų buvo ir tokių: „Linkiu, kad visuomet būtų laiko žaidimams, kad sektųsi mėgstama veikla, kad nestokotumėte humoro jausmo“. Tikime, kad geri linkėjimai pildosi, ir ne tik Europos, bet ir kitų žemynų vaikai galės džiaugtis tuo, kas praeina, bet palieka gilų pėdsaką – vaikyste.


Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Inga MeleikienėTarptautinė vaikų gynimo diena Riešės vaikų darželyje 

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Vilniaus r. Riešės vaikų darželyje netrūko linksmybių, šėlionių ir žaidimų.  Čia aidėjo vaikų juokas ir muzika.

Žavimės ir didžiuojamės šio nedidelio darželio mokytojų, kolegių išradingumu, kūrybiškumu ir energija. Vaikams ši diena tikrai išliks atminty! 

Nuo pat ryto vaikučius linksmino ir drauge žaidė jaunieji aktoriai-animatoriai. Kiekvienoje grupėje, lauko aikštelėse vaikų laukė staigmenos, smagios veiklos, pramogos ir fejerverkų lietus. Vaikai ne tik pramogavo, bet šoko, dainavo, žaidė ir šėliojo.

Visuomet džiugu vaikų veiduose matyti šypsenas ir girdėti džiaugsmingą juoką. Suteikime vaikams kuo daugiau džiugių akimirkų, nes viską ką dabar duodame vaikams, vėliau sugrįš su kaupu…

 
 


Vilniaus r. Riešės vaikų darželio kolektyvas


 

Netradicinė diena Vilniaus r. Rukainių gimnazijoje, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

Birželio 1-oji – Tarptautine vaikų gynimo diena. Tai diena vaikams, su vaikais ir apie vaikus. Jie – mūsų atspindys, jie – tai mes patys. Nors ir nuotoliniu būdu, bet mūsų gimnazijos mokiniams buvo organizuota netradicinė diena, skirta Vaikų gynimo dienai paminėti.

Galima drąsiai sakyti - minėdami Vaikų gynimo dieną, mokiniai buvo įtraukti į aktyvią, skatinančią savarankiškai veikti, pažinti, reikšti savo mintis, veiklą. Kalbinti mokiniai teigė, kad praktinėje veikloje patyrė malonumą, pažinimo, atradimo sėkmę.

Brangūs vaikai, sveikiname jus visus su pirmąja vasaros ir Tarptautine vaikų gynimo diena! Aukite sveiki, būkite linksmi, saugūs ir laimingi. Tegul vaikiškas juokas skamba visuose kampeliuose, atnešdamas džiugesį į kiekvieno mūsų širdį.


Klasių vadovai


 

Vaikų gynimo diena Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Iš pat ryto „Smalsučių“, „Boružėlių“ ir „Bitučių“ gr. ugdytinius pasitiko linksma muzika, smagios dainos ir pasakos herojai. Avižienių vaikų lopšelio–darželio mokytojos darželio kieme vaidino vaikams muzikinę pasaką „Dangus griūva“. Buvo linksma ir smagu, ugdytiniai buvo aktyvūs, linksmai šoko ir dainavo. Pasibaigus vaidinimui,  Avižienių vaikų lopšelio–darželio direktorė visus pasveikino su gražia švente, įteikė mokytojoms padėkos raštus, o vaikučius apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis. Visi patyrė daug džiugių akimirkų.

 

Mokytoja metodininkė
Jadvyga Grigienė

                           

 

 


Shadow up