kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šiandien be išankstinės registracijos skiepytis kviečiame Rudaminoje

Vilniaus rajone tęsiamas gyventojų skiepijimas nuo COVID-19 be išankstinės registracijos. Kviečiame jau šiandien pasiskiepyti „Janssen“ vakcina be registracijos!


Šiandien, rugpjūčio 25 d. skiepijimas be išankstinės registracijos vyks Rudaminoje, aikštelėje prie parduotuvės IKI (Rudaminos k., Gamyklos g. 26, Vilniaus r.). Pasiskiepyti bus galima nuo 11.00 iki 16.00 val. Gyventojai turės galimybę pasiskiepyti „Janssen“ vakcina.

Norintys gauti skiepą, kviečiami stoti į gyvą eilę, iš anksto registruotis nereikia, užteks tik su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atkreipiame dėmesį, kad skiepijimas nuo COVID-19 ir toliau vyksta visose Vilniaus rajone ambulatorijose ir bendrosios praktikos gydytojų kabinetuose jų darbo metu.

Nemenčinės poliklinikoje (Švenčionių g. 86, Nemenčinė, Vilniaus r.) skiepijimas be išankstinės registracijos vyksta poliklinikos darbo dienomis nuo 9.00 iki 15.00 val. Gyventojai vakcinuojami „Comirnaty“ (gamintojo „BioNTech ir Pfizer“) vakcina.

Norintys pasiskiepyti prašomi kreiptis į atitinkamą ambulatoriją ar bendrosios praktikos gydytojų kabinetą ir suderinti laiką vakcinai. Ambulatorijų ir bendrosios praktikos gydytojų kabinetų adresai ir darbo valandos skelbiami: https://www.vrcp.lt/ambulatorijos/.

Atvykstantieji skiepytis turi su savimi turėti tapatybę įrodantį asmens dokumentą.


Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up