kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Iškilmingai atidarytas ir pašventintas naujas Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus priestatas

Metų pabaiga – puiki proga pasidžiaugti dar vienu reikšmingu projektu. Šiandien, gruodžio 28 d., iškilmingai atidarytas ir pašventintas Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus priestatas, kuriame nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio įsikūrė ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai bei čia taip pat įrengta multifunkcinė salė. Projekto vertė – 598 tūkst. Eur, projektas finansuotas iš Savivaldybės biudžeto lėšų.


Priestato atidarymo šventė prasidėjo vaikų surengtu gražiu kalėdiniu pasirodymu, paskui Naujosios Vilnios Švč. M. Marijos Taikos Karalienės parapijos klebonas kunigas teol. m. dr. Eduardas Kirstukas pašventino priestato patalpas bei kartu su mokyklos bendruomene ir atvykusiais svečiais sukalbėjo bendrą maldą.

Pasidžiaugti dar vienu Vilniaus rajono bendruomenei svarbiu investiciniu projektu atvyko Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski, Europos Parlamento narys, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas, Lietuvos lenkų sąjungos pirmininkas Valdemar Tomaševski, Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai atstovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo narys Česlav Olševski, Tarybos narė, buvusi Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus vedėja Tatjana Markova, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen kartu su skyriaus specialiste Alicija Balcevič, Šatrininkų seniūnas Veslav Starikovič, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos direktorius Zbigniev Maciejevski, mokyklos bendruomenė bei kiti garbūs svečiai.

Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus priestato statybos darbai buvo baigti dar 2020 m., tačiau pasak Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus buvusios vedėjos Tatjanos Markovos, dėl nepalankių epidemiologinių sąlygų, oficialų atidarymą nuspręsta atidėti ir surengti 2021 metais.

Renginyje dalyvavęs Europos Parlamento narys, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas, Lietuvos lenkų sąjungos pirmininkas Valdemar Tomaševski pasidžiaugė ir padėkojo Vilniaus rajono savivaldybei ir Savivaldybės merei Marijai Rekst už svarbius projektus ir investicijas bei skiriamą didelį dėmesį švietimo įstaigų ugdymo aplinkai bei infrastruktūrai gerinti. „(...) Džiaugiuosi, kad mūsų vaikai bei mokytojai turi atnaujintą, modernią švietimo įstaigą. Ši investicija nėra Grigaičiuose pirmoji, jų yra tikrai daug – to dėka matome, kaip sparčiai vystosi ši vietovė. Mieli vaikai, ačiū Jums už nuostabų pasirodymą. Šio sėkmingo projekto įgyvendinimo proga dovanoju Jums Jėzaus išganytojo paveikslą. Linkiu, kad jis atneštų šilumą į Jūsų širdis ir primintų apie mūsų tikėjimą. Naujiesiems metams artėjant, linkiu, kad tiek Jūsų, tiek Jūsų šeimų gyvenimuose įsivyrautų ramybė, laimė ir džiaugsmas“, – šiltus linkėjimus vaikams ir visai švietimo bendruomenei skyrė Europarlamentaras V. Tomaševski.

Už švietimo paslaugų teikimo kokybę bei investicijas į vaikų gerovę Vilniaus rajono savivaldybei padėkojo ir visą Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus bendruomenę pasveikino Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai atstovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo narys Česlav Olševski.

Šventėje dalyvavęs Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski savo ir merės Marijos Rekst vardu pasveikino bendruomenę. „Tariu nuoširdų „Ačiū“ visiems už šios nuostabios šventės organizavimą ir puikius pasirodymus. Šiuo šventiniu laikotarpiu, be sveikatos ir laimės, norėčiau palinkėti, kad visos Jūsų svajonės išsipildytų. Linkiu, kad ši švietimo įstaiga auklėtų naująją kartą, kuria galėsime didžiuotis“, – sveikinimo žodį tarė vicemeras R. Komarovski ir įteikė padėkos raštą buvusiai Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus vedėjai T. Markovai už nuoširdų, sėkmingą ir ypač aktyvų bei ilgametį vadovavimą.

Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus vedėja Vera Markova padėkojusi vaikams už surengtą pasirodymą bei atvykusiems svečiams už gražius palinkėjimus, neslėpė džiaugsmo kasdien matydama besišypsančius vaikučius ir jų tėvelius, kurie kaip ir visi čia dirbantys pedagogai ir personalas, džiaugiasi nauju ir jaukiu priestatu, kuriame įsikūrė ne tik ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, bet ir įrengta myltifunkcinė salė,pritaikyta tiek sportui, tiek renginiams.

 

Vilniaus rajono savivaldybė kasmet stengiasi sudaryti kuo geresnes sąlygas kokybiškam mokinių ugdymui, kurti jaukias, patrauklias erdves mokytis ir mokyti. Kartu su visa Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus bendruomene džiaugiamės įgyvendintu projektu ir linkime daug ryškių akimirkų ir pasiekimų bei kūrybiškumo įgyvendinant visus savo sumanymus! 


Shadow up