kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

2017 m. sausio 13 dieną Vilniaus r. Avižienių gimnazijoje įvyko 50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados (9–12 (I-IV gimnazijos) klasės) rajoninis etapas.


Olimpiadoje dalyvavo Vilniaus rajono mokyklų mokiniai ir biologijos mokytojai. Renginio pradžioje olimpiados dalyvius ir svečius pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova ir gimnazijos direktorė Valerija Orševska. Olimpiados dalyvius pasveikino gimnazijos mokiniai.

Olimpiados metu Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja S. Ryžova supažindino biologijos mokytojus su būsimųjų abiturientų žinių tikrinimo įvedama naujove – brandos darbu.

Avižienių gimnazijos chemijos mokytojas metodininkas Ježi Borovik ir biologijos mokytoja metodininkė Nijolė Motiejūnienė organizavo integruotą atvirą biologijos-chemijos pamoką „Susipažinkime su anglies dioksidu“ 3 klasių mokiniams. Mokiniai pirmą kartą stebėjo ir patys atliko tikruosius chemijos bandymus, įvardino anglies dioksido poveikį gyvajai gamtai. Rajono mokytojai turėjo galimybę stebėti ir aptarti vedamą pamoką su gausybe bandymų ir netradiciniais mokymo ir ugdymo metodais.

Laikas praėjo nepastebimai tiek mokiniams, tiek ir mokytojams. Mokiniai įgijo naujų biologijos žinių, o mokytojai pagilino dalykines kompetencijas.


Avižienių gimnazijos mokytoja metodininkė
Nijolė Motiejūnienė

Shadow up