kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skaitovų konkursas „Tėvynei iš vaiko širdelės“

Vasario 22 dieną Nemenčinės vaikų darželyje vyko tradicinis septintasis mažųjų skaitovų „Tėvynei iš vaiko širdelės“ konkursas. Neslėpdami jaudulio prieš pasirodymą jaunieji skaitovai atviravo, jog dalyvauti šiame konkurse jiems yra labai svarbu. Juos lydintys pedagogai jaudindamiesi laisvą minutę kartojo išmoktas eiles.


Į renginį atvyko Vilniaus rajono švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Alicija Balcevič, kuri buvo vertinimo komisijos pirmininkė. „Džiaugiamės, kad kasmet didėja dalyvių skaičius“, – sveikino gausiai susirinkusius skaitovus organizatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Račinska. Vykusiame skaitovų konkurse „Tėvynei iš vaiko širdelės“ dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio 3-7-erių metų ugdytiniai iš 19 Vilniaus rajono švietimo įstaigų. 

Svečius pasveikino Nemenčinės vaikų darželio šeimininkai lietuvių liaudies šokiu „Kepurinė“ (vadovė I. Žilevič). Vedančiosios A. Makevič bei I. Komarovska, pasipuošusios lietuvių liaudies rūbais, visą renginį perpynė meilės gimtajam kraštui gaida, kuri dvasiškai pakylėjo visus klausytojus. Ypatingai gražiai ir šventiškai papuošta pedagogės V. Jackevič salė padėjo palaikyti džiaugsmo ir iškilmingumo  atmosferą.

Eilėraščiai buvo deklamuoti lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis. Visi vaikai buvo atsakingai, puikiai pasirengę konkursui. Skaitovės Dovės eilėraštis A. Matučio „Kas telpa širdyje“  visus klausytojus sugraudino iki ašarų. Tėvai, pedagogai, vertinimo komisijos nariai buvo nustebinti,  kiek vaikų širdelės gali sutalpinti jausmo, emocijos, meilės gimtajam kraštui. Visi dalyvavusieji skaitovai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.

Vertinimo komisija išrinko keturis laureatus: mažuosius skaitovus iš Maišiagalos kun. J. Obrembskio gimnazijos, Avižienių vaikų lopšelio-darželio, Nemenčinės vaikų darželio, kuriems buvo įteikti diplomai su pagyrimu.

Kaip ir kiekvienais metais Nemenčinės vaikų bibliotekos bibliotekininkė Natalija Kežun įteikė knygeles išraiškingiausiai pasirodžiusiems  mažiesiems. 

Vilniaus rajono Nemenčinės vaikų darželio direktorė I. Voinič padėkojo vaikams, tėvams, pedagogams, pasidžiaugdama bendrumu, vienybės, meilės eilėraščiui jausmu, kuris sujungė visus dalyvius bei svečius.

Vaikai, tėvai, pedagogai renginį pabaigė bendra daina „Lietuva šalelė“.

Valerija Račinska
Vaiva Ašmonaitienė
Česlava Urbanovič

Shadow up