kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skelbiamas Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vasaros darbo grafikas

Informuojame, kad gegužės 25 d. Vilniaus rajono savivaldybės Tarybos posėdyje buvo patvirtintas ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo grafikas vasaros metu.


Šiltuoju vasaros sezonu sumažėja ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankančių vaikų skaičius. Atsižvelgiant į pedagogų atostogas, taip pat, kad vasaros metu kai kuriose švietimo įstaigose būtina atlikti remonto bei aplinkos tvarkymo darbus, Taryba nusprendė vasaros metu dalį ikimokyklinio ugdymo įstaigų uždaryti, o dalį palikti veikti, atitinkamai sumažinus grupių skaičių jose. Atitinkamos ikimokyklinio ugdymo įstaigos šiais metais vasarą bus uždarytos nuo vieno iki dviejų mėnesių, o likusios dirbti – priims vaikus iš kaimynystėje esančio darželio. Todėl tėvai, kurie neturės galimybių neleisti savo vaiko į darželį vasarą, galės juos leisti į kitas tuo metu veikiančias ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Apie ikimokyklinio ugdymo įstaigų (grupių) veiklos pasikeitimus vasaros metu, ugdytinių tėvus informuos atitinkamų ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai.

Tikimasi, kad sustabdant ugdomąją veiklą vasaros metu kai kuriuose įstaigose, bus efektyviau panaudotos biudžeto lėšos ir sudaryta galimybė atlikti būtinus patalpų remonto darbus, kad po atostogų sugrįžę vaikai jaustųsi patogiai atnaujintose patalpose ir sutvarkytoje aplinkoje.  

Vilniaus rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios bus uždarytos vasaros metu, sąrašą galite pamatyti čia.

Vilniaus rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios veiks vasaros metu, sąrašą galite pamatyti čia.

Shadow up