kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Erasmus+ projekto pristatymas Maišiagalos darželyje-lopšelyje

Vilniaus rajonas gali pasidžiaugti švietimo įstaigų aktyviu ir efektyviu dalyvavimu tarptautinėse projektuose – šiandien Maišiagalos darželyje-lopšelyje pristatytas tarptautinis projektas Erasmus+  „Lenkų mokykla užsienyje. Lenkų mokyklų mokytojų profesinio tobulėjimo skatinimas“, kuris atvėrė Maišiagalos darželio-lopšelio pedagogams plačias galimybes sustiprinti profesinius gebėjimus, dalintis gerosiomis patirtimis tarptautiniu mastu ir atrasti efektyvias ugdymo formas.


Tarptautinis projektas Erasmus+ „Lenkų mokykla užsienyje. Lenkų mokyklų mokytojų profesinio tobulėjimo skatinimas“ Maišiagalos darželyje-lopšelyje startavo 2017 m rugsėjo 1 d. Per projekto įgyvendinimo laiką darželio-lopšelio pedagogai aktyviai dalyvavo mokymuose ir dalinosi gerąja darbo patirtimi su Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Belgijos ir Norvegijos šalių pedagogais. Dalyvavimas „Erasmus+“ programos veiklose yra labai reikšmingas: bendradarbiavimas su užsienio kolegomis, dalinimasis gerąja patirtimi ir nuolatinis profesinių gebėjimų stiprinimas prisidėjo prie pedagogų darbo kokybės ir ugdymo gerinimo.

Iškilmingame projekto pristatyme dalyvavo projekto partneriai – lenkiškų švietimo įstaigų atstovai iš Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Belgijos ir Norvegijos. Susipažinti su startavusio projekto rezultatais, įgyvendintomis veiklomis bei išgirsti pedagogų įgytos patirties pasakojimus, Maišiagalos darželyje-lopšelyje susirinko gausus būrys svečių: Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje Konsulinio skyriaus vadovas Marcin Zenevič, Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos „Macierz Szkolna“ pirmininkas Juzef Kviatkovski, lenkiškos radijo stoties „Wataha“ įkūrėjas ir redaktorius Norvegijoje Lukaš Pavlovič, ilgametis darželio-lopšelio partneris – Balstogės metodinių konsultacijų centro direktorė Maria Jolanta Ambrožej (Maria Jolanta Ambrożej). Susipažinti su švietimo įstaigos pedagogų aktyvia veikla atvyko ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistas, Maišiagalos darželio-lopšelio kuratorius Jaroslav Suboč. Pasidžiaugti darželio-lopšelio veiklos sėkme atvyko Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos direktorė Alfreda Jankovska.

Maišiagalos darželio-lopšelio direktorė Ivona Matveiko pasveikino visus susirinkusius ir pristatė tarptautinio projekto įgyvendintas veiklas, pasidalijo pasakojimais apie įgytą patirtį ir nuoširdžiai padėkojo projekto partneriams už bendradarbiavimą ir suteiktą progą pasisemti naudingų pedagoginių žinių užsienio šalyse, kurie prisidės prie kokybiško vaikų ugdymo.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst išreiškė Maišiagalos darželio-lopšelio pedagogams padėkos žodžius už iniciatyvumą ir prasmingus darbus Vilniaus rajono vaikų labui. Už aktyvią veiklą, skatinančią plėtoti tarptautinius ryšius ir kurti partnerystę su užsienio šalių mokyklomis, įdėtas pastangas į vaikų ir personalo ugdymą, Vilniaus rajono merė įteikė Maišiagalos darželio-lopšelio direktorei Ivonai Matveiko padėkos raštą. Merės padėkos raštu taip pat buvo apdovanota tarptautinio projekto Erasmus+ „Lenkų mokykla užsienyje. Lenkų mokyklų mokytojų profesinio tobulėjimo skatinimas“ kuratorė – Balstogės metodinių konsultacijų centro direktorė Maria Jolanta Ambrožej.

Džiaugėmės, kad Vilniaus rajono pedagogai yra aktyvūs, skiria didžiulį dėmesį ne tik vaikų ugdymui bet ir skiria dėmesį savo pačių edukacijai, tuo pačiu praturtindami ugdymo procesą švietimo įstaigose.


 

 

 

 

Shadow up