kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų susitikimas su Pepe Ilgakojine

Šiemet, lapkričio 12-18 dienomis minima 22-oji "Šiaurės šalių literatūros savaitė", kuri kviečia vaikus, paauglius ir suaugusius susipažinti su literatūriniais herojais. Šių metų tema "Šiaurės herojai". Mes pasirinkome skaitymą vaikams auštant.


Ta proga, Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Paberžės struktūrinio padalinio darbuotoja, Renata, pavirto Astridos Lingren knygos veikėja - Pepe Ilgakojine. Su savo draugais, bezdžionėle ponu Nilsonu ir arkliu, nukeliavo pas vaikučius į Anavilio darželį "Paukštelių" grupę.

Pepė Ilgakojinė linksmai susipažino su vaikučiais dainuojant sukurtą susipažinimo dainelę. O apie save papasakojo skaitydama prie žvakių šviesos ištraukėles iš knygos "Ar pažįsti Pepę Ilgakojinę?". Vėliau supažindino vaikus su heroje Lisa iš Eliaso ir Agnes Våhlundų knygos "Superherojų vadovas". Vaikai žiūrėdami iliustracijas įdėmiai klausėsi pasakojimo apie mergaitę Lisą, iš kurios tyčiojosi berniukų gauja. Bet vieną dieną mergaitė bibliotekoje randa magišką knygą, kuri pakeitę Lisą superheroje "Raudonąja kauke".
Auštant, užsidėję raudonąsias kaukes visi vaikai tapo superherojais, o supergalios padėjo linksmai šėlti su Pepe Ilgakojine!!! Laikas prabėgo greitai ir linksmai, vaikai nenoriai atsisveikino su Pepe. 
Bibliotekininkė, p. Barbara, padėkojo auklėtojai p. Juratei Baltrušaitytei už bendradarbiavimą, šiltą priėmimą ir įteikė padėkos raštą.

 

Tekstas/nuotraukos Renata Gerulska

Shadow up