kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Eismo saugos priemonių diegimas Vilniaus rajono Pagirių seniūnijos Baltosios Vokės ir Vaidotų gyvenvietėse

2018 m. lapkričio mėn. buvo baigta rengti Eismo saugos priemonių diegimo Vilniaus rajono Pagirių seniūnijos Baltosios Vokės ir Vaidotų gyvenvietėse techninė dokumentacija (toliau – techninis projektas). Įgyvendinant techninio projekto sprendinius bus įrengti pėsčiųjų takai ir apšvietimas.


Pagrindiniai techninio projekto duomenys:

Statybos vieta – Vilniaus rajono Pagirių seniūnijos Baltosios Vokės ir Vaidotų gyvenvietės (Parko g., Krantinės g., Statybininkų g., ir Šaltinio g.).

Krantinės, Statybininkų, Šaltinio ir Parko gatvės yra svarbios vietinio susisiekimo gatvės.  Bendras gatvių atkarpų, kuriose numatoma įdiegti saugaus eismo priemones, ilgis sudaro 2,065 km, iš jų:

  • Krantinės g. – 0,37 km;
  • Statybininkų g. – 0,65 km;
  • Šaltinio g. – 0,265 km;
  • Parko g. – 0,72 km.

Baltosios Vokės ir Vaidotų gyvenvietėse suprojektuotų pėsčiųjų ir pėsčiųjų dviračių takų danga – betoninės trinkelės, takų plotis 1,5 – 2,5 m. Statybininkų ir Kratinės gatvėse suprojektuotas 2,5 m pėsčiųjų – dviračių takas, Šaltinio gatvėje pėsčiųjų tako plotis – 1,5 m. Taip pat visose gatvėse suprojektuotas apšvietimas. Statybininkų ir Parko gatvėse suprojektuoti uždari grioveliai paviršinio vandens surinkimui.

Eismo saugos priemonėms Baltosios Vokės ir Vaidotų gyvenvietėse diegti yra siekiama gauti ES finansavimą pagal priemonę „Vietinių kelių vystymas“. Artimiausiu metu planuojama pradėti rengti rangos darbų, kurie bus vykdomi pagal minėtą techninį projektą, viešojo pirkimo dokumentaciją.

Paaiškiname, kad remiantis projekto, kurio lėšomis iš dalies planuojama finansuoti saugaus eismo priemonių diegimą Baltosios Vokės ir Vaidotų gyvenvietėje, nustatytais reikalavimais, projekto veiklos turės būti įgyvendintos iki 2021 m. pabaigos. 

Su techninio projekto brėžiniais galite susipažinti čia.


Shadow up