kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarp geriausių Lietuvos savivaldybių ugdymo įstaigų – puikuojasi ir Vilniaus rajono savivaldybė

VšĮ „Švietimo gidas“ kasmet viešinamose geriausių Lietuvos mokyklų, darželių ir pedagogų TOP sąrašuose – šiemet net 5 Vilniaus rajono ugdymo įstaigos.


„Švietimo gidas“ – tai socialinis to paties pavadinimo viešosios įstaigos prižiūrimas projektas, kurio tikslas – suteikti tėvams ir vaikams galimybę pagrįstai išsirinkti konkrečią ugdymo instituciją/mokytoją, remiantis kitų patirtimi, o švietimo įstaigoms numatyti galimybę gauti grįžtamąjį ryšį iš tėvų ir vaikų, kad jos galėtų tobulėti.

Įgyvendinant projektą visus metus buvo kviečiama balsuoti ir įvertinti visuomenės nuomone geriausias Lietuvos mokyklas, darželius ir pedagogus. TOP sąrašai buvo sudaromi remiantis geriausiais įvertinimais pagal iš anksto numatytus kriterijus. Pagal balsavimo rezultatus atrinktos TOP-mokyklos ir mokytojai įvairiuose Lietuvos miestuose ir savivaldybėse bus apdovanoti atitinkamais diplomais.

Džiaugiamės, kad šiemet geriausiųjų sąrašuose, pagal savivaldybę, net 5-ios Vilniaus rajono ugdymo įstaigos. TOP mokykla – tarp pirmosios vietos laimėtojų pagal savivaldybę antrus metus iš eilės įvardijama Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazija. TOP – vaikų darželis tarp pirmosios vietos laimėtojų pagal savivaldybę – Nemenčinės vaikų darželis.

Antrąsias vietas tarp geriausiųjų Lietuvos vaikų lopšelių-darželių pagal savivaldybę pelnė Nemenčinės vaikų ir Avižienių vaikų lopšeliai-darželiai. Trečiosios vietos laimėtojas Vilniaus rajone – Nemėžio vaikų lopšelis-darželis.

Sveikiname 2018-ųjų metų laimėtojus ir linkime kuo didžiausios sėkmės, tobulėjimo bei gerų rezultatų!

„Švietimo gido“ paskelbtus rezultatus rasite čia.

 

 

 

Shadow up