kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tėvų dėmesiui: paskelbta kokios ikimokyklinio ugdymo įstaigos veiks vasaros metu

Kiekvienais metais artėjant vasaros sezonui, Vilniaus rajono savivaldybės taryba tvirtina ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo vasaros metu grafiką. Planuojama, jog šią vasarą bent po kelias savaites iš viso dirbs 26 įstaigos.


Šiltuoju vasaros sezonu sumažėja ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankančių vaikų skaičius. Atsižvelgiant į pedagogų atostogas ir į tai, kad vasaros metu kai kuriose švietimo įstaigose būtina atlikti remonto bei aplinkos tvarkymo darbus, gegužės 17 d. vykusiame posėdyje Taryba nusprendė vasaros metu dalį ikimokyklinio ugdymo įstaigų uždaryti, o dalį palikti veikti, atitinkamai sumažinus grupių skaičių jose.

Atitinkamos ikimokyklinio ugdymo įstaigos šiais metais vasarą bus uždarytos nuo vieno iki dviejų mėnesių, o likusios dirbti – priims vaikus iš kaimynystėje esančio darželio. Todėl tėvai, kurie neturės galimybių neleisti savo vaiko į darželį vasarą, galės juos leisti į kitas tuo metu veikiančias ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

Apie ikimokyklinio ugdymo įstaigų (grupių) veiklos pasikeitimus vasaros metu, ugdytinių tėvus informuos atitinkamų ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai.

Vilniaus rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios bus uždarytos vasaros metu, sąrašas

Vilniaus rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios veiks vasaros metu, sąrašas

 

 

 

Shadow up