kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kvietimas į susitikimą gruodžio 2 d. dėl „Homanit Lietuva“ planuojamos veiklos

Maloniai kviečiame Jus gruodžio 2 d., trečiadienį, 17 val. į susitikimą su „Homanit Lietuva“ atstovais dėl planuojamos bendrovės veiklos Pagiriuose. Susitikimo metu bus pristatyta bendrovės veikla ir istorija, aptarti planai ir artimiausių veiksmų eiga, tarp kurių – ir įsipareigojimas atlikti skaidrų ir išsamų poveikio aplinkai vertinimą. Susitikimo tikslas – užmegzti ir toliau stiprinti tvarų dialogą su bendruomenės nariais, todėl jo metu bendrovės atstovai taip pat atsakys į Jums rūpinčius klausimus.


Susitikime dalyvaus „Homanit Lietuva“ direktorius Andrius Ostraukas, „Homanit“ savininkas Fritz Homann  ir „Homanit“ gamybos plėtros direktorius Ernst Keider. Susitikimas vyks lietuvių kalba, su vertimu.

Atsižvelgiant į šiuo metu šalyje paskelbtą karantiną dėl COVID-19 viruso ir siekiant užtikrinti visų saugumą pandemijos metu, susitikimas bus surengtas virtualioje erdvėje naudojantis „Zoom“ vaizdo konferencijų platforma. Norinčius prisijungti maloniai prašome apie savo dalyvavimą pranešti iki gruodžio 1 d. 18 val., el. paštu inga@inkagency.lt ir taip gauti prisijungimo nuorodą.

Numatoma susitikimo trukmė: iki 2 val.

Kilus papildomiems klausimams, kviečiame susisiekti el. paštu inga@inkagency.lt arba tel. +370 680 84 828.

Pagarbiai, „Homanit Lietuva“ direktorius Andrius Ostrauskas
Nuotr. homanit.org

 

Shadow up