kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono gyventojams – galimybė pasiskiepyti be registracijos arčiau namų

Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas Vilniaus rajono gyventojams pasiskiepyti nuo COVID-19, darbą pradės išvažiuojamosios vakcinavimo komandos, kurios vykdys gyventojų vakcinavimą seniūnijose ir susibūrimo vietose. 


Pagal poreikį Vilniaus rajono seniūnijose bus įrengtos gyventojų vakcinavimo vietos ir gyventojai bus informuoti apie vakcinavimo laiką, vietą ir skiepijamą vakciną.

„Vyresnio amžiaus gyventojai ir kiti gyventojai, neturintys galimybės nuvažiuoti į vakcinavimo vietas, galės pasinaudoti galimybe pasiskiepyti arčiau savo namų arba tam tikrose susibūrimo vietose. Verta pabrėžti, kad norintiems pasiskiepyti nereikia iš anksto registruotis, skiepijimasis vyks gyvose eilėse. Todėl labai raginame gyventojus pasinaudoti šia galimybe ir apsaugoti save bei savo aplinkinius nuo COVID-19 infekcijos“,  – ragina Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska.

Tai jau antras Savivaldybės priimtas sprendimas, kuriuo siekiama dar labiau išplėsti vakcinavimo galimybes Vilniaus rajono gyventojams. Praeitą savaitę buvo nuspręsta sudaryti gyventojams galimybę pasiskiepyti prieš ir po mišių prie bažnyčių sekmadienį. Praeitą sekmadienį (birželio 27 d.) mobili komanda jau dirbo Rukainių ir Medininkų seniūnijose, kur paskiepijo apie 60 gyventojų.

Šį sekmadienį (liepos 4 d.) ir toliau bus vykdomas gyventojų skiepijimas prie bažnyčių, ambulatorijose ir kultūros įstaigų patalpose:

Lavoriškių seniūnijos ir aplinkinių gyvenviečių gyventojai kviečiami pasiskiepyti prie Lavoriškių ambulatorijoje. Skiepijimas vyks nuo 11.00 val. Planuojama skiepyti „Janssen“ gamintojo vakcina „Johnson & Johnson“.

Mickūnų seniūnijoje skiepijimas vyks nuo 8.30 iki 11.30 val. Mickūnų bendruomenės namų bibliotekoje (Mokyklos g. 6B, Mickūnų mstl.). Planuojama skiepyti „Janssen“ gamintojo vakcina „Johnson & Johnson“.

Prie Nemenčinės Šv. Mykolo bažnyčios skiepijimas vyks nuo 9.00 val. iki 13.30 val. Gyventojai galės pasiskiepyti Pfizer vakcina.

Marijampolio seniūnijos gyventojai galės pasiskiepyti Pfizer vakcina nuo 10.30 val. Parudaminio bibliotekoje (Mokyklos g. 7C, Parudaminio k.) prie Parudaminio Kristaus Atsimainymo bažnyčios.

Liepos 8 d. (ketvirtadienį) skiepijimas taip pat vyks Kalvelių ambulatorijoje skiepijimas vyks nuo 14 val. iki 20 val.

Pažymime, kad gyventojai neturintys galimybės nuvykti iki vakcinavimo centro ar vakcinavimo komandos, gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūniją dėl pavėžėjimo. Atvykstantieji skiepytis turi su savimi turėti tapatybę įrodantį asmens dokumentą.

Mobilios komandos darbo grafikas nustatomas atsižvelgiant į konkrečių seniūnijų poreikius. Informacija apie skiepijimo galimybes bus reguliariai skelbiama Vilniaus rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.vrsa.lt, skelbimų lentose ir vietos bendruomenių socialinių tikslų paskyrose.

Mobilioji komanda tai dar vienas būdas gyventojams pasiekti vakcinas. Skiepijimas ir toliau tęsiamas Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, Nemenčinės poliklinikoje ir vietinėse ambulatorijose.

 

 

 

Shadow up