kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Žmonėms su negalia – Kalėdų eglutė į namus

Artėjant gražiausioms metų šventėms, „Socialinis taksi“ kviečia dalyvauti rengiamoje kalėdinėje akcijoje. Per šias Kalėdas „Socialinis taksi“ ne tik atveš, pastatys ir padės pasipuošti namuose eglutę žmonėms su negalia, bet ir pasibaigus šventėms ją išveš.


Žmonėms su negalia dažnai yra sudėtingiau ar net neįmanoma patiems pasirūpinti šventiniais atributais: galimybes įsigyti ir parsivežti Kalėdinę eglutę dažnai riboja nepritaikyti pastatai, infrastruktūra, nepritaikytas viešasis transportas, tad dažnas lieka be šio šventės džiaugsmo.

Socialinis taksi per šias Kalėdas nori atvežti ir padėti pastatyti, pasipuošti namuose eglutę žmonėms su negalia, o šventėms pasibaigus išvežti. Taip pat kviečiama tapti kalėdinės akcijos rėmėjais.

Jei norite, kad „Socialinis taksi“ atvežtų eglutę – užpildykite anketą. Ją galite pildyti iki š. m. gruodžio 19 d.

Kalėdinių eglučių kiekis priklausys nuo rėmėjų dovanų, eglutė bus dovanojama įvertinus poreikį, kam jos labiausiai reiktų.

O jei eglutė jau namuose ir norisi ją padovanoti tiems, kurie patys įsigyti jos negali. Tai padaryti galite čia: https://www.aukok.lt/projektai/Zmonems-su-negalia-Kaledu-eglute-i-namus?fbclid=IwAR2A43KZK1D07qBYf0qC-_RCkB0YthMyO2U-uo0hmEXl-t88gUpzQuikJ6A

Daugiau informacijos apie akciją skaitykite „Socialinio taksi“ puslapyje Facebook: https://www.facebook.com/socialinistaksi

 

„Socialinis taksi“
Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up