kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

.
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Kovo 10 dieną Rukainių gimnazijos IVG klasės mokinių komanda „Jaunieji kriminalistai“ (Valdemar, Ernestyna, Beata, Darija, Raimond) dalyvavo mokinių teisinių žinių konkurse „Temidė“, kurį organizavo Vilniaus rajono policijos komisariatas.


Pirmajame Vilniaus rajono konkurso etape varžėsi dešimt komandų. Komandos dalyvavo protmūšyje, kuriame išbandė ir patikrino savo žinias apie administracinę, baudžiamąją teisę, Lietuvos Respublikos Konstituciją, Kelių eismo taisykles, atliko logines užduotis. Mokinių žinias vertino Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnė A. Rakauskienė.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad rukainiškių komanda surinko daugiausiai taškų ir užėmė 1 vietą. Gimnazistams pasiruošti padėjo Rukainių gimnazijos istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė. Nugalėtojai iškovojo teisę keliauti į respublikinį  II etapą ,,Pabėgimo kambarys”. Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad mokiniai yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą, yra žingeidūs ir pilietiški.

Sveikiname Rukainių gimnazijos mokinius, užėmusius I vietą!

                                                                                        

Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė

Shadow up