kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Į Avižienių gimnaziją išriedėjo geltonasis autobusiukas

Paskutinįjį vasaros penktadienį Vilniaus Simono Daukanto aikštėje vyko  iškilminga ir jau tradicinė mokyklinių autobusų perdavimo šalies švietimo įstaigoms ceremonija, kurioje dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, būrys mokinių ir mokytojų iš visos Lietuvos. 


 

Šiemet Vilniaus rajono savivaldybei perduotas vienas 19 vietų „Iveco daily“ mokyklinis autobusas, kuris atiteko Avižienių gimnazijai. Į šventę atvykę gimnazijos atstovai džiaugėsi šia ypatinga dovana:  nuo šiol vaikai ne tik bus pavežami į įstaigą ir iš jos, bet ir greitai, patogiai keliaus į ekskursijas, varžybas, plės akiratį ir įgys naujos patirties. Pasak gimnazijos direktorės Valerijos Orševskos, nuo naujųjų mokslo metų kasdien transporto priemone bus pavežami virš 40 gimnazijos moksleivių. 

„Autobusiukai ne tik užtikrins vaikams saugumą, mokyklų  pasiekiamumą, bet ir leis pasidžiaugti užklasine veikla, keliauti po Lietuvą, pažinti mūsų šalį. Džiaugiamės, kad per 15 metų sugebėjome padovanoti mūsų mokykloms virš 700 tokių autobusiukų“, - sakė Prezidentė.

Mokykliniai autobusai perkami Švietimo ir mokslo ministerijos jau 15 metų. Per tą laiką iš viso nupirkti 739, mokinių pavėžėjimui skirti, geltonieji autobusiukai, iš kurių Vilniaus rajono savivaldybei perduoti 13. Iš viso šiais metais mokykloms padovanoti 48 geltonieji autobusiukai.


Shadow up