kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono matematikai aplankė VU matematikų muziejų

Sausio 5 d. 23 Vilniaus rajono matematikos mokytojai lankėsi Vilniaus universiteto Henriko Jasiūno vardo Lietuvos matematikų muziejuje.


Pirmiausiai susirinkome auditorijoje, kur išklausėme doc. dr. Viliaus Stakėno paskaitą apie matematikos raidą Lietuvoje ir pasaulyje, po to Matematikos ir informatikos fakulteto katedrų prodekanų dr. Kristinos Kaulakytės ir Lino Būtėno pranešimus apie studijas VU Matematikos ir informatikos fakultete bei kitas matematikos studijas ir dėstymą. Susitikime dalyvavo ir atsakė į mokytojų klausimus prof. habil. dr. Alfredas Račkauskas, prof. habil. dr. Rimas Norvaiša ir doc. dr. Martynas Manstavičius, Ugdymo plėtotės centro Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio vedėja Albina Vilimienė bei Matematinės informatikos katedros studijų koordinatorė, Henriko Jasiūno vardo Lietuvos matematikų muziejaus globėja Vita Verikate.

Po pranešimų, pokalbių ir diskusijų aplankėme matematikų muziejų, kuriame pamatėme nutapytus matematikų portretus, nuotraukas, apžiūrėjome matematines knygas, uždavinynus, susipažinome su muziejaus istorija. Muziejaus globėja Vita Verikaitė mokyklų bibliotekoms padovanojo po rinkinį istorinių, matematinių knygų.

Turiningai praleidome laiką, o apie studijas VU Matematikos ir informatikos fakultete pasidalinsime su savo mokiniais, nes jie ten yra laukiami.

Vilniaus rajono matematikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė,
matematikos mokytoja metodininkė Ona Bevainienė

Shadow up