kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

XXVII-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvos valstybė Abiejų Tautų Respublikoje“ II etapas

2017 m. vasario 23 d. Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijoje įvyko XXVII-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvos valstybė Abiejų Tautų Respublikoje“ II etapas. Olimpiadoje dalyvavo 9-12 (IG-IVG) klasių mokiniai iš Vilniaus rajono mokyklų ir gimnazijų bei juos parengę mokytojai.


Visus susirinkusius olimpiados svečius, dalyvius bei jų mokytojus pasveikino gimnazijos direktorius Mečislav Jasiulevič bei Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistas Jaroslav Suboč, kurie linkėjo jauniesiems istorikams sėkmės ir gerų rezultatų.

Po olimpiados atidarymo dalyviai buvo palydėti atlikti olimpiados užduočių, kurioms skirtos 3 valandos, o mokinius atlydėję mokytojai pasiliko salėje, kur galėjo pasidalinti gerąja darbo patirtimi. Svečiams pristatytos gimnazijos Globėjos šv. Uršulės Leduchovskos gyvenimo veiklos akimirkos. Mokytojai turėjo progą „keliauti“ mūsų gimnazijos istorijos vingiais bei pamatyti filmą apie seserų uršuliečių gyvenimą, kurį sukūrė ir pagrindiniais aktoriais buvo mūsų gimnazijos mokiniai bei  apsilankyti gimnazijos muziejuje.

Vėliau Vilniaus rajono mokyklų istorijos mokytojai aptarė atliktus darbus vykdomajame projekte „Signatarų keliais“.

Tikimės, kad laikas praleistas mūsų gimnazijoje neprailgo, o mokinių istorinis ugdymas ir ugdymasis, mokytojų patirtis ir idėjos paskatins pakeisti požiūrį į istoriją, kuri nėra tik sausi faktai, o istorija, kuri uždega ir įkvepia.


Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja V. Milevska-Burak

Shadow up