kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas

Vasario 26 dieną Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijoje įvyko rajoninė technologijų olimpiada „Mes kūrybingi ir išmanūs“. Susirinko 27 mokiniai su savo technologijų mokytojais iš įvairių Vilniaus rajono mokyklų.


Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijos mokiniai parodė trumpą koncertą. Įžangoje visus susirinkusius pasveikino ir palinkėjo sėkmės gimnazijos direktorius Zbignev Čech. Vėliau Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus variausiasis specialistas Jaroslav Suboč paskelbė olimpiados potemę. Vertinimo ir vykdymo komisijos pirmininkė Alicija Volodkevič supažindino dalyvius su olimpiados sąlygomis. Mokiniai nuėjo į dirbtuves ir per 3 valandas realizavo savo kūrybines idėjas. Tuo metu mokytojai susipažino su Vilniaus miesto technologijų olimpiados sąlygomis ir eiga, kuriuos pateikė technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė, o vėliau dalyvavo seminare „Virtuvės paslaptys“, kurį pravedė technologijų mokytoja Danuta Zavalska.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapo rezultatai:

10-11 klasių mokiniai:

1 vieta
Margarita Kirilova, Avižienių gimnazija (technologijų mokytoja metodininkė Rita Andruškevič)

2 vieta
Mažena Krukovska, Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla (technologijų vyresnioji mokytoja Česlava Liachovič)

3 vieta
Elvyra Savicka, Nemenčinės Gedimino gimnazija (technologijų mokytoja metodininkė Daiva Kurpienė)

8-9 klasių mokiniai:

1 vieta
Sandra Pukšta, Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija (technologijų vyresnioji mokytoja Danuta Zavalska) 

2 vieta
Greta Krystyna Mežanec, Sužionių pagrindinė mokykla (technologijų vyresnioji mokytoja Henrika Pavliun)

3 vieta
Sandra Narvoiš, Mickūnų gimnazija (technologijų mokytoja metodininkė Svetlana Monid)

Nominacija už kūrybinio darbo sąsajas su lietuvių liaudies etnokultūros tradicijomis atiteko Edvinui Piesliakui, Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos mokiniui, kurį paruošė technologijų vyresnysis mokytojas Ryšard Sudenis.

Shadow up