kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Stop naujoms tragedijoms keliuose

Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai š. m. liepos 13 d., įgyvendindami prevencinį projektą „Stop naujoms tragedijoms keliuose“, lankėsi Nemenčinės vaikų ir paauglių socialinio centro vasaros stovykloje.


Apsilankymo tikslu buvo priminti mokiniams saugaus elgesio, kelyje, taisykles ir paskatinti jų laikytis. Vyko praktiniai mokymai naudojant dviratį, ypatingas dėmesys buvo skirtas pėsčiųjų ir dviratininkų pareigoms. Policijos pareigūnai paaiškino, kaip turi atrodyti tvarkingas dviratininkas ir paruoštas naudojimui dviratis. Pareigūnai papasakojo, kaip saugiai pereiti gatvę, akcentavo tinkamą dviratininkų važiuojamosios kelio dalies kirtimą pėsčiųjų perėjose, atskleidė gatvėje bei keliuose tykančius pavojus ir pamokė, kaip jų išvengti laikantis kelių eismo taisyklių reikalavimų. Taip pat pareigūnai priminė pagrindines atšvaitų nešiojimo taisykles.

Susitikimo metu vaikams pademonstruotas mokomojo pobūdžio animacinis filmukas „Policijos bičiulio Amsiaus patarimai“, kartu su vaikais aptartos filmuko situacijos. Pareigūnai, atsidėkodami vaikams už nuoširdų bendravimą ir užtvirtindami įsisavintas žinias, įteikė visiems gražių švytinčių kepurių ir liemenių su „Amsiaus“ atvaizdu. Vaikai džiaugėsi gavę dovanų ir pasivažinėjimu policijos dviračiu.

 

 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Shadow up