kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro globotinių, Dienos centro „Arka“ lankančių vaikų ir darbuotojų išvykos džiaugsmai

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro globotinių, Dienos centro „Arka“ lankančių vaikų ir Centro socialinių darbuotojų bei savanorių išvyka prie Baltijos jūros buvo kupina teigiamų emocijų ir džiaugsmo.


Pažintinės-mokomosios išvykos tikslas – formuoti požiūrį į Lietuvos valstybę kaip jūrinę valstybę, išaiškinti jūros įtaką gyventojams, gamtai.

Į Klaipėdą išvykome anksti ryte, pakeliui žaidėme įvairius žaidimus, surengėme viktoriną. Aplankėme Baublių muziejų – pirmąjį senienų muziejų Lietuvoje. Nors muziejuje visiems patiko, kuo greičiau norėjome pamatyti jūrą. Mums labai pasisekė, kad nepaisant artėjančio rudens ir atostogų pabaigos, mūsų kelionės dieną kaitino vasaros saulė, buvo puikus vasariškas oras. Diena buvo kupina įspūdžių: kaitri saulė, mėlyna jūra, pasiplaukiojimas laivu, šokantys delfinai ir dovanos. Apie tai, kad kelionė nusisekė, grįžome sveiki ir patenkinti, bylojo džiaugsmo ašaros vaikų akyse.

Džiaugiamės, kad mūsų rajono vaikams sudarytos visos sąlygos turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį. Tokios išvykos praplečia vaikų akiratį, leidžia ne tik iš paveikslėlių ar nuotraukų, bet ir gyvai pamatyti bei pažinti kraštą, kuriame gyvena. Visi Centre dirbantys darbuotojai ir savanoriai labai stengiasi, kad mūsų vaikams būtų užtikrinta saugi ir šeimai artima aplinka, kur kiekvienam vaikui skiriama daug individualaus dėmesio ir jis auga visaverčiu visuomenės nariu.

 

Užimtumo specialistė, laikinai einanti direktoriaus pareigas,
Justina Turbienė 

Shadow up