kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminoje sporto pramoga su pasieniečiais „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Šiandien Vilniaus r. Rudaminos vaikų lopšelyje darželyje „Ąžuoliukas“ vyko sporto pramoga kartu su pasieniečiais „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.


Vaikai išklausė paskaitą apie pasieniečius, sužinojo ką jie veikia ir kam to reikia, taip pat mokėsi drausmingai stovėti rikiuotėje bei pasisveikinti.

Netrukus darželinukai gavo daugybę užduočių, nes sportas ir sveikas gyvenimo būdas yra labai svarbu, tad jas įveikę labai džiaugėsi esantys stiprūs, sportiški ir vikrūs.  Užduočių buvo įvairių: ir su kamuoliais, ir su maišais teko šokinėti, ir orientacinę užduotį teko įveikti, ir minų lauką užrištomis akimis pereiti, ir sužeistąjį gabenti į ligoninę bei suteikti pirmąją medicinos pagalbą.

Darželinukai turėjo ne tik įveikti visas užduotis, bet ir atsakyti ir į pasienietės klausimus iš paskaitos kurią girdėjo, o teisingai atsakę buvo paskatinti suvenyrais.

Vėliau visi dalinosi įspūdžiais, prie košės, o darželinukų auklėtojos smalsavo apie pasieniečio profesiją ir kasdienybę.

Šis renginys buvo organizuojamas pagal bendradarbiavimo priemonių planą su Vilniaus rajono savivaldybe, siekiant prisidėti prie vaikų pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo bei pasieniečio specialybės populiarinimo.

VSAT prie LR VRM
Vilniaus pasienio rinktinės vyresnioji specialistė
(bendruomenės pareigūnė)
vidaus tarnybos kapitonė
Jolita Pilinkaitė

Shadow up