kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Renginys „Būkime kartu 2018“

2018 m. birželio 2 d. Vilniaus apskrities VPK Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais dalyvavo renginyje „Būkime kartu 2018“, kuris vyko Vilniaus rajone, Nemenčinės sen., Ryšininko kaime, jau 17 kartą. Renginio organizatorius – Vilniaus tarptautinis klubas ir partneris Danijos Ambasada Lietuvoje.


Renginys buvo skirtas vaikams iš įvairių globos namų. Renginio metu vaikai domėjosi policininko profesija ir policijos veikla. Vaikams buvo pasakojama apie galimybes įgyti šią profesiją, taip pat vaikai galėjo apžiūrėti policijos tarnybinį automobilį bei jame įmontuotą techniką. Buvo papasakota su kokiais sunkumais ir iššūkiais dažniausiai susiduria pareigūnai savo darbe. Renginio metu vaikai susipažino ne tik su policijos pareigūno darbu, bet ir galėjo apžiūrėti gaisrininkų automobilį ir jame įmontuotą techniką. Vaikai taip pat stebėjo muitinės šuniuko gebėjimus ir dalyvavo įvairiose varžybose.

Renginio metu bendruomenės pareigūnai organizavo vaikams jaunųjų dviratininkų varžybas „Mink pedalus ir būk saugus“. Varžybų tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą, ugdyti mokinių saugaus važiavimo dviračiu įgūdžius, išskirti mokyklų komandas ir mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles bei turinčius geriausius dviračio vairavimo įgūdžius. Varžybose dalyvavo apie 40 vaikų. Vaikai rungėsi figūrinio vairavimo rungtyse. Varžyboms teisėjavo bendruomenės pareigūnai ir jaunieji policijos rėmėjai.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti dovanelėmis iš Vilniaus r. savivaldybės skirtų lėšų projektui „Stop naujoms tragedijoms keliuose“. Vaikams palinkėta būti saugiems ne tik varžybose, bet ir kiekvieną dieną gatvėje, mokykloje ir namuose.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Vilniaus rajono policijos komisariato1-ojo veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja
Jolanta Lukaševič

 

Shadow up