kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

ERASMUS+ projekto „EESTEAM“ koordinatorių susitikimas Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

2018 m. rugsėjo 24 -25 dienomis Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje lankėsi tarptautinio Erasmus+ projekto „Environmental education through STEAM“ koordinatoriai iš Rumunijos, Italijos, Vengrijos, Danijos ir Lietuvos. Gimnazijoje šį projektą koordinuoja anglų kalbos mokytoja J. Zacharevič ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Stankevičienė. Šis susitikimas buvo skirtas pirmųjų metų rezultatams aptarti bei ateinančių metų mokymosi ir mokymo veikloms suplanuoti.


Susitikimo metu buvo aptartos projekto tarpinės ataskaitos, sklaida, veiklų įvertinimas ir tobulinimo galimybės. Gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė A. Kodikienė, fizikos mokytoja J. Puncevičienė, kūno kultūros mokytojas A. Pračkaila dalinosi STEAM metodo naudojimo pamokose  gerąja patirtimi. Direktoriaus pavaduotojas ugdymui D. Karpavičius vedė kūrybines Robotikos dirbtuves. Šis vizitas buvo puiki proga paminėti ir Europos kalbų dieną, nes projekto dalyvius pagal lietuvių liaudies papročius  pasitiko direktoriaus pavaduotojos ugdymui J. Stankevičienės paruošti mokiniai.  Anglų kalbos mokytojų R. Malakauskienės bei A. Radvilienės kartu su mokiniais sukurti plakatai partnerių gimtosiomis kalbomis džiugino gimnazijos svečius.

Nors vizitas buvo trumpas, bet labai turiningas. Svečiai susipažino su lietuvių liaudies papročiais, mūsų tradiciniais patiekalais, lankėsi Vilniaus senamiestyje ir Energetikos muziejuje.

Straipsnis atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, ir Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.

Shadow up