kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybėje pristatytos programos Erasmus+ galimybės

Lapkričio 9 d. Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi ir su rajono švietimo įstaigų bei jaunimo bendruomenėmis susitiko Fundacijos „Kompania Kresowa“ (Lenkija) atstovai: pirmininkas Tomaš Rola ir redaktorius Karol Kaźmierčak, kurie susirinkusiems pristatė Erasmus+ mokyklų mainų platformą, suteikiančią daug galimybių dalyvauti įvairiose tobulinimo bei ryšių skatinimo ir stiprinimo veiklose.


Susitikimo pradžioje visus susirinkusius pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski, kuris padėkojo atvykusiems svečiams už jų iniciatyvumą bei suteiktą galimybę Vilniaus rajono švietimo įstaigų bendruomenėms susipažinti su Erasmus+ platforma ir ateityje aktyviai dalyvauti projektuose. Mero pavaduotojas taip pat išreiškė viltį, kad bendradarbiavimas bus sėkmingas ir kūrybingas, palinkėjo sėkmės įgyvendinant įvairius naudingus projektus ir atvykusiems atstovams padovanojo simbolines dovaneles apie Vilniaus rajoną.

Atvykę Fundacijos „Kompania Kresowa“ atstovai visiems susirinkusiems papasakojo apie vykdomą veiklą bei fundacijos tikslus. Pristatydami Erasmus+ platformą, atstovai ypatingai akcentavo tarptautinių mainų, mokymų ir projektų suteikiamą naudą, galimybes tobulėti bei didinti savo kompetencijas įvairiose srityse. Anot atvykusių atstovų, tokie jaunimo mainai taip pat skatina dalijimąsi kūrybinėmis idėjomis ir patirtimi. Susitikimo metu taip pat papasakota apie Erasmus+ savanoriškos veiklos galimybes užsienyje, apie švietimo įstaigų darbuotojų ir su jaunimu dirbančių asmenų profesinį tobulėjimą ir švietimo įstaigų bendradarbiavimą, kuris prisideda prie švietimo kokybės gerinimo.

Susitikimo pabaigoje visi aktyviai diskutavo, domėjosi Erasmus+ projektais ir dalyvavimo galimybėmis.


Shadow up