kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Laimės diena Riešės vaikų darželyje

Kovo 20 d. Riešės vaikų darželis suskambo nuo dainų ir žaidimų, mažųjų klegesio ir juoko. Vaikų darželio ugdytiniai šventė Laimės dieną. Šio renginio tikslas buvo prisidėti prie iniciatyvos, kuri 2012 metais buvo įtvirtinta Jungtinių Tautų ir kovo 20-oji diena paskelbta tarptautine Laimės diena. Šia švente pabrėžiamas visų planetos gyventojų bendras kelias Laimės link. Ji skirta parodyti, jog Laimė yra vienas didžiausių žmonijos tikslų, kurio siekia kiekvienas.


Šios dienos rytmetis buvo ypatingas tuo, kad Laimės diena buvo švenčiama su muzika. Šios idėjos autorė – darželio muzikos mokytoja Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė, norėjo, kad vaikai jaustųsi laisvai, muzikuotų, žaistų ir kurtų čia ir dabar, be jokių išankstinių pasiruošimų ir mokymosi. Tam buvo sugalvotos specialios muzikinės užduotėlės. Organizuojant renginį aktyviai talkino auklėtoja Agnė Rudytė. Ir auklėtojos, ir vaikai smagiai įsitraukė į veiklą, jie noriai dainavo, linksmai judėjo ir grojo muzikos instrumentais. Renginio metu skambėjo vaikų mintys apie tai, kas tai yra Laimė, jų samprotavimai privertė susimąstyti ir suaugusiuosius.

Tai pirmasis kartas, kai ši diena minima darželyje, tačiau didelis džiaugsmas, spinduliavęs vaikų akyse, įpareigoja Laimės dieną prisiminti ir kitais metais, juk visi nusipelnome Laimės!

dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė,
Riešės vaikų darželio meninio ugdymo mokytoja-metodininkė ir
Vytauto Didžiojo universiteto docentė

Shadow up