kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinė vaikų knygos diena Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos bibliotekoje

Visą balandžio mėnesį gimnazijos bibliotekoje vyksta renginiai, skirti Tarptautinei vaikų knygos dienai, „Knyga kaip saulė – šviečia ir šildo”.


Balandžio 2 dieną į biblioteką sugužėjo priešmokyklinių grupių mažieji skaitytojai. Juos sudominome Hanso Kristiano Anderseno pasakomis ir animaciniais filmukais.

Balandžio 3 dieną  2c klasės mokiniai klausė ir inscenizavo Selemono Paltanavičiaus knygelės „Maži ežiuko sapnai“ apsakymą „Balionėlis“.

Balandžio 5 dieną bibliotekoje vyko renginys „Oi tu, rugeli – brangus grūdeli“. Renginyje kalbėjome apie lietuvių liaudies papročius ir tradicijas. Mokiniai deklamavo eilėraščius apie duonelę, vaidino pasaką „Kada gali valgyti“, žiūrėjo filmuką „Duonelės kelias“. Vėliau minėme mįsles, vaikai bandė pratęsti antrąją patarlės pusę. Renginyje dalyvavo 1a, 2a  klasių mokiniai ir jų auklėtojos.

Balandžio 9 dieną bibliotekoje svečiavosi 3b klasės mokiniai. Vaikus supažindinome su naujai gauta literatūra. Pasirinkome Rebekos Unos knygas „Aš esu Tomas seklys“ ir „Kiemo seklys Tomas ir Valius“. Perskaitę keletą skyrių, vaikai sužinojo, kad jų bendraamžiams buvo linksma gyventi ir tada, kai neturėjo nei kompiuterių, nei išmaniųjų telefonų, o kramtomoji guma ir bananai buvo didžiausia retenybė.   

Bibliotekininkės Rimanta Lukošiūnienė,
Marija Giedrienė

Shadow up