kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

.
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tradiciškai šventiniu laikotarpiu pasveikintos Vilniaus rajono socialinės įstaigos

Šiais metais, tęsiant kasmetinę tradiciją, Vilniaus rajono savivaldybės atstovai kalėdiniu laikotarpiu sveikino Vilniaus rajono socialines įstaigas, įteikdami saldžias dovanas ir dalindamiesi šventine nuotaika ir geriausiais linkėjimais.


Vizitas Šeimos ir vaiko krizių centre

Šventinių apsilankymų maratono pradžia prasidėjo jau gruodžio 23 dieną, kai Vilniaus rajono savivaldybės socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyrius aplankė ir pasveikino Šeimos ir vaiko krizių centro administraciją. Laikantis rekomendacijų, vizitas buvo trumpas, be ilgesnio kontakto. Atvykę svečiai įteikė dovanas ir apsimainė šiltais šventiniais linkėjimais.

 


Susitikimas su Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro gyventojais ir darbuotojais

Gruodžio 23 d. Vilniaus rajono savivaldybės socialinės rūpybos skyriaus atstovai vyko į Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centrą, kuriame pasveikino jo gyventojus ir darbuotojus su artėjančiomis šventėmis.

     
     
 


Susitikimas Vilniaus rajono savivaldybėje su Vaikų ir paauglių centro direktore

Gruodžio 24 d. Vilniaus rajono savivaldybėje įvyko socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus susitikimas su Vaikų ir paauglių socialinio centro direktore, kurio metu Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyrius pasveikino Vaikų ir paauglių centro atstovus ir įteikė jiems saldžias dovanas.


 

Šventinis kalėdaičių laužymas Šeimos ir vaiko gerovės centre

Gruodžio 27 d. Vilniaus rajono savivaldybės socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus atstovai taip pat pasveikino Šeimos ir vaiko gerovės centrą, kur kartu su vaikais iš bendruomenės namų bei įstaigos darbuotojais apsikeitė šventiniais sveikinimais, įteikė saldžias dovanas, kartu su visais giedojo kalėdines giesmes, pasidalijo kalėdaičiais ir prie atskirų stalų puošė meduolius, kuriuos vėliau įteikė vaikams.

     
 


Vizitas Kuosinės ir Paberžės socialinės globos namuose

Gruodžio 29 d. Socialinės rūpybos skyriaus vyr. specialistės Jelena Rynkevič ir Ana Voitiukevič su sveikinimais bei dovanomis vyko į Kuosinės ir Paberžės socialinės globos namus, kur jas su kalėdine nuotaika ir kavos puodeliu pasitiko Globos namų gyventojai.

     
     
 


Tradicinis merės vizitas Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre

Gruodžio 29 d. šventė atėjo ir į Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrą. Jau nuo ankstyvo ryto, skambant jaukioms Kalėdų giesmėms, centre vyko pasiruošimas šventei: stalų dekoravimas, užkandžių paruošimas.

Šventei prasidėjus šiltu puodeliu arbatos bei centro iškeptų naminių mielinių bandelių, visi susirinko prie ekrano, kuriame su džiaugsmu stebėjo praeitų metų kalėdinius vaidinimus. Susirinkę, su šiluma širdyse, dalijosi prisiminimais apie šventinius stalus ir nuotaikas, kai susirinkdavo daug svečių.

Tradiciniame susitikime dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst negailėjo nei šiltų šventinių sveikinimų, nei saldžių dovanų, o Visagino šv. Apaštalo Pauliaus parapijos klebonas kunigas Andžej Bylinski, palaimino visus susirinkusius, ir svarbiausia – kalėdaičius, kuriais svečiai vėliau dalijosi, tardami vienas kitam gražius ir nuoširdžius sveikinimus. Šventėje skambėjo ir Kalėdų giesmės.

Nors orai laukė – ne vasariški, visi, palikę šiltas patalpas, nuėjo aplankyti ir miesto eglutės, kur sutiko ir Kalėdų Senelį, kuris sutiko užsukti į centrą pasišildyti. Lankytojai ir darbuotojai svečiui deklamavo eilėraščius, dainavo, o mainais gavo dovanų.

     
     
     


Shadow up