kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

VII-asis lenkų liaudies šokių turnyras „Vilniaus krašto verba“

Gruodžio 18 d. vyko VII-asis lenkų liaudies šokių turnyras „Vilniaus krašto verba“, kuriame dalyvavo 120 šokėjų porų iš Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų bei Švenčionių rajonų.


Turnyre dalyvavo Lenkų dainų ir šokių meno ansamblis „Wilia“, liaudies šokio ansamblio „Jutrzenka“, Gabrieliaus Jano Mincevičiaus reprezentacinis lenkų dainų ir šokių ansamblis „Wileńszczyzna”, šokių ansamblis „Przyjaźń“, liaudies šokių ansamblis „Perła“, dainų ir šokių ansamblis „Świtezianka“, dainų ir šokių ansamblis „Solczanie“, liaudies šokių ansamblis „Kropelki”, liaudies dainų ir šokių ansamblis „Rudomianka“, šokių būrelių dalyviai iš Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos bei Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijų, Lenkų dainų ir šokių ansamblis „Ojcowizna“, dainų ir šokių ansamblis „Aukštaitija“.

Šokėjai konkuravosi keturiose amžiaus kategorijose: 7-9 metų, 10-12 metų, 13-15 metų ir 16-18 metų. Talentingi dalyviai savo pasirodymais komisiją ir svečius džiugino gražiausiais lenkų šokiais – polka, krakoviaku, obereku, kujaviaku ir mazura.

Tradiciškai teisėjų komisiją sudarė teisėjai iš Lenkijos – pagrindinis teisėjas Mariuszas Krupińskis, teisėjas konsultantas – Dariusz Skrzydlewski, teisėjas – Piotr Skawski ir teisėjas – Grzegorz Rogacki. Teisėjai poras vertino atsižvelgdami į muzikalumą, gebėjimą emocingai išgyventi muziką, šokio stilių ir pobūdį, šokio techniką, bendrą meninę raišką, žingsnelių repertuaro laikymąsi, dekoracijas ir kt.

VII-ojo lenkų liaudies šokių turnyro „Vilniaus krašto verba“ nugalėtojais tapo:

I amžiaus kategorija (7-9 m.):

I vieta – Rajmund Vilkin  / Violetta Lučinska („Świtezianka“);

II vieta – David Dombrovski / Viktorija Karablikova („Perła“);

III vieta – Mateuš Fedorovič / Anika Geglis („Perła“);

IV vieta – Oskar Komarovski / Evelina Karaznevič („Perła“);

V vieta – Edvin Čaplinski  / Greta Jerenkevič („Perła“);

VI vieta – Pavel Achverdasvili / Greta Sinkevičiūtė („Przyjaźń“).

 

II amžiaus kategorija (10-12 m.):

I vieta – Jakub Achverdasvili / Milita Matulevič („Przyjaźń“);

II vieta –  Jakub Grynevič / Kornelija Lapinskaja („Przyjaźń“);

III vieta – Damian Piotrovski  / Olivija Šamatovičiūtė („Perła“);

IV vieta – Damian Piotrovski  / Emilija Juchnevič  („Perła“);

V vieta – Arnold Borkovski / Marta Komarovska („Perła“);

VI vieta – Kajetan Tadeuš Vojnillo / Izabela Virbul („Wilia“).

 

III amžiaus kategorija (13-15 m.):

I vieta – Aleksander Bekionis / Dominyka Sinkevič („Perła“);

II vieta –  Karol Chmielevski / Arleta Patrycja Ugrevič („Wilia“);

III vieta – Andržej Gedris / Karolina Ignatavičiūtė („Perła“);

IV vieta – David Savranski / Kamila Turbaitė („Przyjaźń“);

V vieta – Arnold Tripucki / Alma Giro („Perła“);

VI vieta – Maciej Bogdanovičius / Magdalena Kolesnik („Perła“).

 

IV amžiaus kategorija (16-18 m.):

I vieta – Jakub Gedris / Milena Mikelevič („Perła“);

II vieta –  Ervin Virko / Emilija Anna Anuškevič („Wilia“);

III vieta – Ernest Gasinski / Kamilė Stakauskaitė („Perła“);

IV vieta – Dominik Maliuk / Dominyka Demenytė („Perła“);

V vieta – Viesław Miečkovski / Karolina Matijevskaja („Wilia“);

VI vieta – Hubert Niewiarovič / Aneta Lonska („Wilia“).

 

Sveikiname!

 

Nuotr. NDKC

 

 

 

Shadow up