kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Įvyko savitarpio paramos grupės susitikimas artimiesiems giminaičiams

Žmones dažnai jungia bendri interesai, bendra veikla, o kartais vaikų likimai. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras š. m. spalio 22 d. sukvietė panašaus likimo vaikų globėjus–artimuosius giminaičius į savitarpio paramos grupės susitikimą. Tėvų globos netekusiems vaikams pirmiausiai ieškoma giminaičių, kurie galėtų laikinai ir nuolatinai pasirūpinti be tėvų globos likusiais vaikais. Džiugu, kad Vilniaus rajone globėjų-giminaičių yra didžiausia dalis, nes tokiu būdu vaikai patenka į pažįstamą aplinką, pas artimus žmones.


Auginant vaikus, kaip ir biologinius, taip ir globojamus, kyla įvairių klausimų dėl auklėjimo, dėl perteklinio vaikų laiko leidimo prie ekranų, dėl paauglių savęs ieškojimų. Susitikimo dalyviai pripažino, kad su didesniais ar mažesniais sunkumais auginant vaikus susiduria kiekvienas ir drąsiai pasidalino savo patirtimi.

Reikia pripažinti, kad susitikimas dar kartą patvirtino, kad savitarpio paramos grupės – tai puiki terpė globėjams pasidžiaugti savo sprendimu priimti vaiką ar vaikus į šeimą bei dalintis sprendimais ieškant geriausių būdų kaip užauginti laimingus vaikus.

Ateityje Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras ir toliau planuoja savitarpio paramos grupių susitikimus organizuoti skirtingose Vilniaus rajono vietovėse tam, kad kiekvienas globėjas rastų galimybę sudalyvauti ir pajustų, kad nėra vienas šiame kelyje, kad visada šalia yra Globos centras. 


Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro
Globos centro informacija



Shadow up