kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„EESTEAM“ Vengrijoje

Balandžio 15-21 dienomis Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinės Viktorija Šareiko, Gintarė Račinskaitė ir Dominyka Černec kartu su anglų kalbos mokytojomis Justina Zacharevič ir Anna Radvilienė vyko į mažą bet labai jaukų Vengrijos miestelį Lakitelek, kur tęsė Erasmus+ projekto „Environmental education through STEAM“ veiklas. Vizito metu mokiniai siekė pagrindinių projekto tikslų: kalbėjo apie rūšiavimo svarbą, skaičiavo saulės baterijų efektyvumą, dalijosi patirtimi ką jie patys galėtų padaryti, kaip gyventi, kad sukurtų sveikesnę ir saugesnę aplinką.


Jau nuo pat pirmos dienos miestelio bendruomenė džiugino mus savo svetingumu. Mokyklos mokiniai surengė mums šiltą priėmimą, kurio metu jie ne tik dainavo ir šoko, bet ir papasakojo savo miestelio ir mokyklos istoriją. Visos savaitės metu mokiniai turėjo daug įdomios veiklos: kūrė papuošalus iš vilnos, konstravo katamaranus ir aitvarus, vyko į Janus Neuman universitetą, kur klausė paskaitos apie saulės energijos varomus automobilius. Taip pat turėjome puikią galimybę pamatyti Budapeštą ir aplankyti interaktyvų „CSOPA“ mokslo centrą. Mokiniai džiaugiesi galėdami eksperimentuoti, tyrinėti, žaisti ir pažinti mokslą patys.

Ši kelionė dar ilgam liks mūsų prisiminimuose ne tik dėl naudingų ir įdomių dalykų, kuriuos atradome bet ir dėl draugiškų bei šiltų žmonių, kuriuos pažinome.

Straipsnis atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.

 

Straipsnio autorė
Anglų kalbos mokytoja
Justina Zacharevič

 

Shadow up