kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybių atstovams pristatytos galimybės skatinti ryšius su pasieniečiais

Spalio 17 dieną Vilniaus pasienio rinktinėje buvo surengtas susitikimas su Vilniaus rajono savivaldybių atstovais. Susitikimo metu pristatytos galimybės savivaldybėms aktyviau įsitraukti į pasieniečių veiklos viešinimą, plėsti ryšius su bendruomene, skatinti rinktis pasieniečio profesiją, kviesti juos aktyviai dalyvauti įvairiuose Vilniaus pasienio rinktinės renginiuose ar akcijose, bendradarbiauti. Į susitikimą atvyko 8 savivaldybių atstovai.


Įgyvendindami VSAT Vilniaus pasienio rinktinės ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst pasirašytos bendradarbiavimo sutarties nuostatus, siekdami daugiau sužinoti apie VSAT veiklą, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos skyrių ir seniūnijų darbuotojai atvyko į Mickūnuose įsikūrusią Vilniaus pasienio rinktinę. Susitikimo metu pristatyta Vilniaus pasienio rinktinės ir Kinologinės veiklos skyriaus veikla, pagrindiniai pasieniečio kinologo profesiniai aspektai.

Savivaldybių ir seniūnijų atstovams buvo įteikti lankstinukai bei informaciniai plakatai, skatinantys rinktis pasieniečio profesiją, kurie padės seniūnijų gyventojams sužinoti apie stojimo į Pasieniečių mokyklą sąlygas.

Susitikimo metu seniūnijų darbuotojai dalijosi savo gerąja patirtimi bendraujant su pasieniečiais. Seniūnai teigiamai atsiliepė apie pasieniečių operatyvų darbą ir malonų bendravimą pasienio kontrolės punktuose.

Po diskusijų ir aptarimo, svečiams buvo parodyti tarnybiniai šunys ir jų sugebėjimai. Kinologai su 3 tarnybiniais šunimis, vokiečių aviganiais, demonstravo bendrąjį paklusnumą, asmens ir daiktų, turinčių žmogaus kvapą, paiešką ir asmens sulaikymą.

 

Valstybės sienos apsaugos tarnybos
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Shadow up