kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Renginys „Seku seku pasaką“

Gegužės 14 dieną jau septintą kartą Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje vyko  tradicinis renginys „Seku seku pasaką“. Susirinkusius svečius ir dalyvius pasveikino ir gerai drauge praleisti laiką palinkėjo gimnazijos direktorė Violeta Dapkevičienė.


Renginys Seku seku pasaką“ –  mokslo  metų darbo rezultatas. Visus metus priešmokyklinukai drauge su savo mokytojomis skaitė, aptarinėjo ir inscenizavo įvairias pasakas. Patys mažiausieji renginio svečiai, mūsų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės „Bitutės“ vaikai, suvaidino pasaką „Auksinis grūdelis“, svečiai iš Vilniaus rajono Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos parodė spektaklį „Drugelio istorija“, o mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai vaidino ukrainiečių liaudies pasaką „Stebuklinga pirštinė“. Visus sužavėjo mažųjų meniniai gebėjimai ir artistiškumas.

Renginyje dalyvavusioms priešmokyklinio ugdymo grupių komandoms buvo įteikti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkos raštai. Atminimo dovanėles bei saldžią staigmeną pasakų mylėtojams įteikė gimnazijos direktorė Violeta Dapkevičienė. Tikimės, kad pasakos dar ne kartą suburs mus gražiam bendravimui.


 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos
Irina Daugvilienė ir Stanislava Cijunaitienė

Shadow up