kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Prezidentė lankėsi UAB „Lietpak“

Lapkričio 21 d. Vilniaus rajone įkurtoje lietuviško kapitalo įmonėje „Lietpak" lankėsi   Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Susitikime taip pat dalyvavo ūkio ministras Evaldas Gustas, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir aplinkos apsaugos ministerijos atstovai.


 

Ši kompanija - plėvelinių įpakavimų medžiagų gamybos lyderė Baltijos šalyse. Jau du dešimtmečius veikiančioje lietuviško kapitalo įmonėje dirba beveik 600 darbuotojų. Iki 2017 metų UAB „Lietpak“ įmonės plėtrai įsipareigojo investuoti 75 milijonus litų ir sukurti 120 papildomų naujų darbo vietų.

Prezidentė  pažymėjo, kad įmonė „Lietpak“ yra skaidri, o socialiai atsakingas ir skaidrus lietuviškas verslas - ypatingai svarbus mūsų šalies ekonomikai.  Jis ne tik kuria naujas darbo vietas bei prisideda prie vietos gyventojų gerovės, bet ir daro mūsų šalį konkurencingą visame pasaulyje.  Reikia proteguoti tokias įmones.

„Tokią įmonę reikia puoselėti ir naudoti kaip pavyzdį. Ši įmonė pati ruošia sau darbo jėgą.  Tai sukuria kitokią nuotaiką žmonėms gyventi, nesinori išvažiuoti iš Lietuvos. Turi būti sąlygos vystytis, plėstis įmonei.  Efektyvumas yra iš to, kad verslas neturi turėti trukdžių“ – sakė šalies vadovė.

 Įmonė neša pajamas valstybei, Vilniaus rajono savivaldybei. Yra viena iš aktyviausių įmonių Vilniaus rajone.  Lietuvos vardas užsienyje taip pat yra populiarinamas įmonės dėka. Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst mano, kad tokioms kompanijoms kaip ši - būtinas vietos valdžios ir valstybės institucijų dėmesys ir pagalba.

Įmonės vadovas  padėkojo Prezidentei, kad surado laiko atkreipti dėmesį į pramonės veiklą ir problemas.  

Shadow up